Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks

Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
%
Dodatok tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
EAN 8595610404901
Výrobca Saneca Pharmaceuticals, a.s.
ŠÚKL 9418B
Stav Skladom
Počet
2,53 €
2,10 €

tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks

Liek obsahuje kombináciu 2 liečiv: paracetamol (proti bolesti a horúčke) a kofeín (zosilňuje účinok paracetamolu).

Používa sa u dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na:

  • zmiernenie príznakov sprevádzajúcich chrípku a nachladnutie (napr. bolesť svalov a kĺbov, bolesť hrdla, horúčka);
  • úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti;
  • zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach (napr. artritída a neuralgia) na odporúčanie lekára.

Viac na adc.sk

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu