ESTHEDERM AGE PROTEOM

Stav Skladom
Počet
95,00  

PRELOMOVÁ INOVÁCIA – AGE PROTEOM PATENTOVANÁ BIOTECHNOLÓGIA REVOLUČNÝ OBJAV NOVEJ MOLEKULY DLHOVEKOSTI Prvé sérum na svete s pokročilou biotechnológiou s efektom chaperónov - bodyguardov kožnej mladosti, ktorá trvalo uchováva a opätovne posilňu

PRELOMOVÁ INOVÁCIA – AGE PROTEOM PATENTOVANÁ BIOTECHNOLÓGIA

REVOLUČNÝ OBJAV NOVEJ MOLEKULY DLHOVEKOSTI

Prvé sérum na svete s pokročilou biotechnológiou s efektom chaperónov - bodyguardov kožnej mladosti, ktorá trvalo uchováva a opätovne posilňuje kľúčové proteíny v pleti a chráni ju tak pred predčasným starnutím.

Sérum poskytuje vysokú antioxidačnú ochranu, doslova biochemický štít, ktorý účinne chráni pleť pred oxidačným stresom a škodlivými vonkajšími vplyvmi.

 

Jemná, svieža a hydratačná textúra séra sa hodí použiť pod akýkoľvek prípravok o pleť a rešpektuje pH pokožky. Pokožka je po nanesení séra mimoriadne hebká, sérum pomáha predchádzať výskytu tmavých škvŕn a rozjasňuje pleť. Jeho jemná, štýlová vôňa s tónmi čiernej slivky, ruže a bieleho pižma neobsahuje alergény.

Sérum dlhodobo pôsobí mimoriadne účinne ako prevencia aj korekcia všetkých hlavných známok starnutia pleti, ako sú vrásky, strata kontúr, hustoty, jasu a rovnomerného tónu pleti. Viditeľne a trvalo.

PRELOMOVÝ OBJAV, KTORÝ STOJÍ ZA REVOLUČNÝM PATENTOM

Profesor Miroslav Radman, autor patentu Age ProteomTM, strávil posledné dekády skúmaním príčin chorôb spojených so starnutím, ako sú napríklad Alzheimerova a Parkinsonova choroba a odhalil zásadnú úlohu proteómu – súboru všetkých proteínov v živých organizmoch, a zároveň druhou najdôležitejšou zložkou v tele organizmov.

 

Niektoré formy života sú zdanlivo nesmrteľné

Medzi živými organizmami sú také, ktoré sú schopné regenerovať do nekonečna, a to aj za extrémnych podmienok (žiarenie, teplota atď.); tieto mikroorganizmy sú známe ako extrémofilné.

Prof. Miroslav Radman a jeho tím urobili prekvapivý objav: keď sú tieto mikroorganizmy vystavené silnému stresu, napríklad veľmi intenzívnemu gama žiareniu, ich DNA je poškodená, ale ich fyziológia zostáva nedotknutá, pretože je okamžite opravená vďaka špecializovaným proteínom: opravným enzýmom.

Štúdiom biológie proteómu týchto mikroorganizmov, sa profesorovi Radmanovi podarilo preukázať súvislosť medzi kvalitou proteómu a odolnosťou voči predčasnému starnutiu.

 

Aj mladosť pokožky je zakódovaná v jej proteóme.

Kožné proteíny, ktoré sú kľúčové pre udržanie mladistvosti kože, zohrávajú úlohu, pokiaľ ide o štruktúru a funkciu. Tvoria štruktúru, oporu a hustotu kožného tkaniva, a patria medzi ne aj napríklad elastín alebo kolagén. Zaisťujú tiež správne fungovanie všetkých životne dôležitých fyziologických procesov, ako je dýchanie, oprava, komunikácia a likvidácia odpadových látok.

Tieto proteíny, ktoré sú nevyhnutné pre bunkový život, sú neobmedzené: enzýmy opravujúce DNA, hormóny, konexíny, ktoré sprostredkovávajú bunkovú komunikáciu, akvaporiny, ktoré prenášajú vodu cez rôzne kožné vrstvy... Všetky tieto funkcie plnia niekoľko špecializovaných proteínov, ktoré sa starajú o zdravie a krásu pokožky.

Ochrana integrity proteómu pleti tak v dlhodobom horizonte môže významne spomaliť proces starnutia pokožky.

 

 

Zaraďte toto unikátne sérum do svojej každodennej rutiny starostlivosti o pleť a vydajte sa postupne na cestu zdravého starnutia pleti so značkou Institut Esthederm aj vy.

Zloženie našich prípravkov, jednotlivé kroky každodennej starostlivosti a odborné ošetrenie našich profesionálov v oblasti krásy, rešpektuje krehkosť pokožky a venuje jej starostlivosť, vďaka ktorej je krajšia, žiarivejšia a odolnejšia voči času i prostrediu. Sme skutočnými odborníkmi na zdravé starnutie pleti aj objavitelia celého radu patentov, ktoré ho podporujú.

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu