Enerex OMEGA MORE 90 cps

Stav Skladom
Počet
19,20  

Nenasýtené mastné kyseliny omega 3-6-9, E vitamín(všetky tokoferoly), A vitamín a D3 vitamín

Táto inovatívna zmes mastných kyselín Omega 3 (získaných z voľne žijúcich rýb) a Omega 6 (získaných z pupalky dvojročnej a z oleja boráku lekárskeho) a imunity posilňujúcej zmesi vitamínov A, D a vitamínu E (tokoferolov) zabezpečuje vysoko priaznivý účinok na fungovanie celého ľudského tela. Omega More a jej Omega 6 tuky ponúkajú viac ako 16% svojich mastných kyselín, ako napríklad gama linolénovej kyseliny (GLA*), a Omega 3 tuky v pomere 2: 1 EPA* k DHA*, obsahujú viac ako 30% ich mastných kyselín EPA*, DHA* a DPA*. Tieto tuky spomaľujú starnutie, podporujú správnu činnosť srdca, mozgu a nervového systému, posilňujú kognitívny výkon, pomáhajú nastoliť hormonálnu rovnováhu, zachovávajú pohyblivosť kĺbov, posilňujú funkcie imunitného systému, zlepšujú vzhľad a stav pokožky a taktiež pomáhajú poradiť si v boji so zápalom.


Omega More kombinuje tieto základné nutričné prvky do jedného produktu. Táto zmes poskytuje Omega mastné kyseliny vo vyváženom pomere pre každodennú potrebu a antioxidačné vitamíny, ktoré výborne spolupracujú s týmito tukmi, ktoré slúžia pre posilnenie imunitného systému.

 

Omega 3 mastné kyseliny a zvlášť tuky nazývané kyselina dokosahexaenová (DHA*) a kyselina eikosapentaénová (EPA*), sú životne dôležité pre:

imunitný systém, nervový systém a oči. Pomáhajú dostať kyslík do krvi, stabilizovať hladinu cukru v krvi a môžu pomôcť v boji proti artritíde, obezite, neurodegeneratívnym ochoreniam a autoimunitným poruchám.
mozog a srdce - zvýšenie EPA* a DHA* z rybieho oleja vplýva na znižovanie hladiny nasýtených mastných kyselín (triglyceridov), vyrovnáva krvný tlak, srdcový rytmus a srdcovú silu, zvyšuje HDL (dobrý) cholesterol a pomáha v prevencii proti mŕtvici. Omega 3 zlepšujú pamäť , uvažovanie, sústredenie a podporuje zdravie mozgu počas prirodzeného starnutia.
zápal - Omega 3 mastné kyseliny pozitívne ovplyvňujú zápalovú reakciu organizmu (zníženie tejto reakcii, ktorá spôsobuje najväčšiu bolesť a opuch). DHA* a EPA* tiež pomáhajú k prevencii a úľave od bolesti od artritídy, prostatitídy, dermatitídy, zápale močového mechúra, a iných zápalových ochoreniach.

Omega 6

Omega 6 sú taktiež nevyhnutné mastné kyseliny, ktoré je potrebné doplňovať v prirodzenom stave (RAW) – tzn. nie sú spracované pri vysokých teplotách. Pupalkový olej a olej zo semien boráku lekárskeho sú dva z najznámejších zdrojov Omega 6 olejov hlavne pre ich prínosy pre zdravie a krásu.

Vitamíny A,D a E
Omega More obsahuje vitamín A, vitamín D3 (cholekalciferol), a celú škálu vitamínu E (jeho štyri Tokoferoly a štyri tokotrienolov) pretože pomáhajú telu využívať kyselinu EFA* a zachovať účinnosť olejov a pridať účinnosť ich antioxidačnému vplyvu.

* v tabuľke sú názvy kyselín patriace ku skratkám označených hviezdičkou v texte

KAŽDÁ KAPSULA OBSAHUJE

MNOŽSTVO

ODD**

GLA- gamma linolenová kyselina (omega 6) 88mg 3000 mg

LA linolénová kyselina (omega 6) 308mg

OA Olejová kyselina (omega 9) 82mg

EPA Eicosapenaténová kyselina (omega 3) 240mg 370-540mg

DHA Dokosahexaénová kyselina (omega 3) 120mg 370-540mg

DPA Dokosapentaénová kyselina (omega 3) 25,50mg

 

d-alfa Tokoferol 17,04mg

d-gama Tokoferol 21,36mg

d-delta Tokoferol - 7,88mg

d-beta Tokoferol SE (sodium selenit) 0,38mg

 

Vitamín A (palmitát) 3000 IU 2300-3000IU

Vitamín D 3 333 IU 600IU

**ODD odporúčaná denná dávka

 

Dávkovanie: Užívajte 1-3 kapsule denne s jedlom alebo ako odporučí lekár. Odporúčaná dávka sa nesmie prekročiť.

 

UPOZORNENIE: Na zabezpečenie originality pôvodu a kvality našich výrobkov je každý ENEREX výrobok označený špeciálnou holografickou ochrannou známkou.

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu