Beauté Pacifique Enriched toner dry skin 200 ml

Beauté Pacifique Enriched toner dry skin 200 ml
%
Stav Skladom
Počet
26,00 €
20,64 €

TONER – Dry skin / Pleťové tonikum na suchú pleť Jemné pleťové tonikum bez alkoholu s krémovou konzistenciou. Zanecháva pokožku jemnejšiu, hladšiu a hydratovanú. Používajte ráno aj večer, odstránite tak zvyšky čistiaceho pleťového mlieka, make-upu a

Popis produktu


TONER – Dry skin / Pleťové tonikum na suchú pleť
Jemné pleťové tonikum bez alkoholu s krémovou konzistenciou. Zanecháva pokožku jemnejšiu, hladšiu a hydratovanú. Používajte ráno aj večer, odstránite tak zvyšky čistiaceho pleťového mlieka, make-upu a nečistôt a pritom nenarušíte prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Aplikujte malé množstvo pleťového tonika na kozmetický tampón a naneste na tvár a krk. Pleť tak bude perfektne pripravená na aplikáciu hydratačného krému alebo krému proti vráskam.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:
Ideálne na suchú a citlivú pleť
Počas čistenia pleti zabezpečuje jej hydratáciu
Vhodné aj na oblasť očného okolia

HLAVNÉ ZLOŽKY: 2. Glycerin (glycerín) - je jedným z najlepších a najpoužívanejších zmäkčovadiel (pokožku hydratuje). Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú. Tento rastlinný glycerín sa môže aplikovať aj na veľmi citlivú pleť. Pleti dodáva hydratáciu a zanecháva ju hodvábne jemnú. 3. Aloe Barbadenis Leaf Juice Powder ( šťava z listov Aloe Barbadenis) –je prírodná surovina, ktorá slúži ako zmäkčovadlo a je veľmi známa kvôli liečivým a upokojujúcim účinkom.

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu