Zeen by Roal Imunita trio 60 kapsúl

Stav Skladom
Počet
13,90  

Zeen by Roal Imunita trio prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii kostí, zubov, chrupaviek, ďasien a pokožky.

Skladá sa z troch základných látok pre podporu imunitného systému človeka, prírodný vitamín C získaný z Aceroly, vitamín D3 a Zinok. Acerola je prospešná : ochrana buniek pred oxidačným stresom, podporuje tvorbu kolagénu a prispieva k správnej funkcii krvných ciev, podporuje nervový systém, podporuje imunitný systém, počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, zabraňuje únave a vyčerpaniu, zvyšuje vstrebávanie železa, zdravie psychiky, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Pomáha pri liečbe infekcii a zápalov, srdcových ťažkostí, zvyšuje krvný obeh, anémie, reume, pri rekonvalescencii po rôznych ochoreniach. Chráni telo pred starnutím, vhodná ochrana pred degeneratívnymi druhmi ochorení, silná imunita, zlepšujú celkový stav zraku, ochrana pokožky, zmierňuje alergické reakcie, pomáha predchádzať diabetickej retinopatii.

Účinky:

  • Ochrana buniek pred oxidačným stresom
  • Tvorba kolagénu
  • Podpora imunitného systému
  • Zvyšuje zdravie psychiky
  • Pomáha pri liečbe infekcii a zápalov

Dávkovanie
1 kapsula denne s hlavným jedlom.

Zloženie:
Vitamín D3 a C
Zinok 10 mg
Acerola 200 mg

ŠÚKL kód: VD/529/2021
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Vlastnosti: Vegan, Bezgluténový výrobok
Na čo je doplnok: Na srdce, Na dobrý zrak, Na ochranu pred oxidačným stresom, Na únavu a vyčerpanie, Na doplnenie vitamínov / minerálov, Na zvýšenie vstrebávania železa
Veľkosť balenia: 60 ks
Věk: >3 rokov

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu