Accutrend ® Plus 4v1 (glukóza, cholesterol, triglyceridy, laktáty),

Accutrend ® Plus 4v1 (glukóza, cholesterol, triglyceridy, laktáty),
%
Stav Skladom
Počet
340,00 €
339,00 €

Meranie biochemických parametrov glukóza, triglycerid, laktát, cholesterol, štyri parametre jedným prístrojom z kvapky kapilárnej krvi. Hlavné kardiovaskulárne rizikové faktory zmerané za niekoľko minút, priame odčítanie z kapilárnej krvi s výsledkam

Meranie biochemických parametrov glukóza, triglycerid, laktát, cholesterol, štyri parametre jedným prístrojom z kvapky kapilárnej krvi. Hlavné kardiovaskulárne rizikové faktory zmerané za niekoľko minút, priame odčítanie z kapilárnej krvi s výsledkami: glukózy – do 12 sekúnd, cholesterolu - do 3 minút, triglyceridy - do 174 sekúnd, laktátu do 60 sekúnd. Rýchly, pohodlný a jednoduchý reflexný fotometer * cenný pomocník pri zisťovaní a monitorovaní hladiny laktátu v krvi * je vhodný tak pre nemocnice ako i športové či všeobecné lekárstvo * prístroj má pamäť s kapacitou 100 výsledkov * merací rozsah laktát (krv): 0,8 – 22.0 mmol/l * merací rozsah laktát (plazma): 0.7 – 26.0 mmol/l.

Obsah balenia:prístroj, batérie, návody v cudzich jazykoch a skrátený slovenský návod. Elektronicky na email: odkazy na výukové viedá - návod v SK, čistenie a údržba.

Samostatne sa dajú dokúpiť prúžky na meranie samostatne glukózy, cholesterolu, laktátu a triglyceridov podľa Vašej potreby.

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu