SENZOR DEXCOM G7

Stav Skladom
Počet
68,00  

Senzor Dexcom G7 s integrovaným vysielačom, súčasť systému na kontinuálne meranie glykémie

Výkonné a jednoduché monitorovanie hladiny glukózy.

Vaše údaje o glukóze, 24 hodín denne, 7 dní v týždni
Bez odberov z bruška prsta*. Bez skenovania. Presné údaje o glukóze1 v reálnom čase na vašom smartfóne, inteligentných hodinkách†† alebo prijímači Dexcom.‡‡
* Ak vaše výstrahy hladiny glukózy a namerané hodnoty zo systému G7 nezodpovedajú príznakom alebo očakávaniam, použite na rozhodnutie o liečbe diabetu glukometer.

 

Podpora pri dosahovaní vašich cieľov: zníženie HbA1c, viac času v rozsahu
Nová aplikácia Dexcom G7 prehľadne zobrazuje vaše hodnoty hladiny glukózy, minulý aj možný budúci vývoj a pomáha vám prijímať informovanejšie rozhodnutia. Stráviť viac času v rozsahu a zapracovať na znížení HbA1c je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

 

Vaše blízke osoby môžu byť pokojnejšie
Prostredníctvom aplikácie Dexcom Follow môžete svoje namerané hodnoty zdieľať až s 10 osobami. ‡ Je pekné vedieť, že vám niekto kryje chrbát.Väčšia flexibilita znamená viac slobody*
Náš najmenší a najpohodlnejší senzor§, 4 ponúka taktiež možnosť vybrať si z troch rôznych miest pre zavedenie senzora.‖ Môžete sa sprchovať, potiť, alebo si ísť zaplávať, bez toho, aby ste sa museli báť o svoj senzor.

 

Výstrahy, ktoré vás priebežne informujú
Dexcom G7 vás upozorní už až 20 minút pred tým, ako dosiahnete nízke hladiny glukózy (urgentná výstraha rizika nízkej hladiny glukózy), alebo ak je vaša hladina glukózy vysoká. Výstrahy si môžete prispôsobiť. Tiché. Hlasité. Alebo môžete prvú výstrahu vysokej hladiny glukózy dokonca aj odložiť. Záleží len na vás.

 

Je rýchly, aby ste nemuseli spomaliť svoje životné tempo
Inicializácia zariadenia G7 je dvakrát rýchlejšia než pri iných modeloch CGM.** Ponúka dodatočných 12 hodín na výmenu senzora, aby ste ju mohli uskutočniť, keď vám to bude vyhovovať.

 

 

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu