Enerex Serrapeptáza 300 000 SU + Kurkumín 250 mg 60 cps

Enerex Serrapeptáza 300 000 SU + Kurkumín 250 mg 60 cps
%
Stav Skladom
Počet
75,60 €
75,59 €

Serrapeptáza 300 000SU + Kurkumin 250mg Superkombinácia dvoch veľmi účinných prírodných látok, ktoré sú podľa kanadského výrobcu a dovozcu "účinné na zrýchlenie hojenia a posilnenie organizmu".


Ide o vysokokvalitný výživový doplnok. Podľa výrobcu (spoločnosť Enerex Botanicals Ltd. CANADA - www.enerex.ca) a dovozcu je "serrapeptáza prirodzene protizápalová látka. Je to proteolytický enzým ktorý pôsobí proti zápalu, proti opuchu a rozkladá krvné zrazeniny. Jej protizápalové účinky sú lepšie ako iných proteolytických enzýmov. Okrem urýchlenia hojenia jeden z najväčších prínosov je zmiernenie bolesti. Lekári poznajú priaznivé účinky serrapeptázy proti zápalu a proti bolesti a používajú ju v liečbe miesto salicylátov (acylpyrín), ibuprofenu a iných nesteroidných antireumatík. V Nemecku a iných európskych krajinách je serrapeptáza bežná v liečbe zápalových a úrazových opuchov. 

Kurkuma – ide o jednu z najsilnejších protirakovinných korenín, ktorá ma schopnosť opravovať poškodenú DNA, chrániť pred xenoextregénmi ( ktoré často sôpsobujú radkovinu. Ďalej má schopnosť ničiť voľné radikály a dokonca aj zachovávať citlivé živiny v potravinách. Kurkuma je jedným z najsilnejších známych antioxidantov a prakticky nemá páru pokiaľ ide detoxikačný, protirakovinný a proti zápalový potenciál.".

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu