O lekárni

Vitajte na stránkach internetovej lekárne lieky-domov.sk.
Liekydomov.sk je internetový obchod prevádzkovaný spoločnosťou HEKAS, s.r.o., ktorý chce ponúknuť svojim návštevníkom a klientom široký výber lekárenského sortimentu pre zdravie Vás a Vašich blízkych. Ponúkame Vám zásielkový výdaj voľnopredajných liekov, zdravotníckych potrieb , ako sú inzulínové pumpy, glukomery a prúžky do glukomerov, výživových doplnkov, vitamínov, kozmetiky a čajov. Výdaj je na základe povolenia Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv.

Webová stránka liekydomov.sk je aktivitou kamennej Lekárne Sofia na Švabinského ulici v Bratislave. Jej tradícia je od roku 2007 a za tie roky sme hrdí na naše skúsenosti a na dôveru, ktorú sme si u našich klientov získali.

Pozývame Vás do sveta našej internetovej lekárne, kde si urobíte objednávku v pohodlí vášho domova a my urobíme všetko preto, aby ste si ich mohli rozbaliť v čo najkratšom čase.
Váš názor je pre nás dôležitý. Ak sa potrebujete poradiť o niektorom prípravku alebo ak Vám v našom e-shope niečo chýba, budeme radi ak nám to dáte vedieť:


Tel.: 02/ 63 811 362
e-mail:lekarensofia@pobox.sk