Koenzým Q-10 a jeho dôležité poslanie pre každú bunku v ľudskom tele

Koenzým Q-10 a jeho dôležité poslanie pre každú bunku v ľudskom tele

Cítite sa unavení, vyčerpaní a bez energie? Trápi vás bolesť svalov, migréna, oslabená imunita, hučanie v ušiach alebo paradentóza? Užívate lieky na zníženie cholesterolu alebo na vysoký krvný tlak? Máte problémy s otehotnením?

Ak ste aspoň na jednu z položených otázok odpovedali kladne, mali by ste začať užívať koenzým Q-10. Jedná sa o látku, ktorá je nášmu telu vlastná a je nevyhnutným zdrojom energie pre každú bunku v našom organizme. Primárnym zdrojom Q-10 je jeho vlastná produkcia v tele, avšak tvorba koenzýmu po 25tom roku života s pribúdajúcim vekom prirodzene klesá a znižuje ju aj stres a užívanie niektorých liekov.


Doplnky stravy s obsahom koenzýmu Q-10 sú obzvlášť prospešné pre všetkých tých, ktorí sú vystavení nadmernému stresu a pociťujú potrebu väčšej energie, pri chronickom únavovom syndróme, pri nadmernej bolestivosti svalstva aj v dôsledku užívania liekov na zníženie hladiny cholesterolu, pre diabetikov a pacientov so srdcovo-cievnymi ochoreniami, pri pretrvávajúcich zápaloch ďasien a na podporu plodnosti.

 

 


Zobrazit všechny novinky »