„ELIXÍRY Z PRÍRODY“, ktoré prebudia vašu plodnosť

TOTO je 100% posila v podobe „elixírov plodnosti".

MACA (Peruánsky ženšen) používa sa viac než 2000 rokov na zvýšenie plodnosti u žien aj mužov. Vďaka obsahu prírodných alkaloidov podporuje činnosť hormonálnych orgánov, a tak udržuje ich správnu funkciu. Hladina hormónov je nesmierne dôležitá pri splodení potomka, preto je Maca ideálnym pomocníkom. Výskumy preukázali, že pravidelným užívaním Macy sa mužom zvyšuje objem a pohyblivosť spermií a stúpa sexuálnu túžba. Nie nadarmo sa nazýva aj „peruánska viagra."

KYSELINA LISTOVÁ je nevyhnutná pre ženy túžiace po dieťati. Má kľúčovú úlohu pri otehotnení a zdravom vývoji dieťaťa. Dostatok kyseliny listovej je zvlášť dôležitý pre rýchly rast buniek placenty a vyvíjajúci sa plod už od samého začiatku. Pomáha zabrániť defektom a celej rade vrodených chýb miechy a mozgu plodu - dieťaťa. Preto je dôležité kyselinu listovú užívať pred počatím a v prvých mesiacoch tehotenstva. 

SILA BYLÍN - Alchemilka obyčajná a Kotvičník zemný zvyšujú šance na počatie. Alchemilka má blahodárne účinky - upravuje menštruačný cyklus, posilňuje svalstvo maternice a rast sliznice maternice. Kotvičník je jedným z najsilnejších prírodných afrodiziak u mužov. Výskumy potvrdili zvýšenie produkcie testosterónu u mužov a estradiolu u žien. Vyššia hladina týchto hormónov podporuje sexuálnu aktivitu a libido u oboch partnerov.


Zobrazit všechny novinky »